Tečaj za desetke
O veličini i važnosti cilja na putu
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 1
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 2
- Tečaj za desetke - Lekcija 3: Rabash - Ljubav prijatelja
- Tečaj za desetke - Lekcija #4: Svrha društva-2
- Rabash - Važnost prijatelja - Tečaj za desetke - Lekcija 5
- Principi rada u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 6
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 7
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 8
- Kritika kao sredstvo za duhovni napredak - Tečaj za desetke - Lekcija 9
- Priprema za povezivanje u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 10
- Priprema za povezivanje u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 11
- Poništavanje - Tečaj za desetke - Lekcija 12
- Poništavanje -Tečaj za desetke - Lekcija 13
- Uloge u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 14
- Struktura tjednog sastanka desetke
- Struktura tjednog sastanka od deset minuta
- Desetkov tečaj - Lekcija 17 "Važnost duhovnog okvira"
- Povijesno i konceptualno podrijetlo protivljenja mudrosti Kabbale
- Tečaj Desetke - Lekcija 19. Donošenje Odluka u Desetki
- Tečaj Desetke - Lekcija 20. Važnost Prijatelja
- Tečaj desetke - Lekcija 21. Važnost društva
- Tečaj Desetke - Lekcija #23 - “Rad s vjerom iznad razuma"
- Tečaj desetki - Lekcija #24 - Hanuka: Od povijesne bitke do unutarnje duhovne pobjede
- Tečaj Desetke - Lekcija #25. Maaser (Desetina)
- Tečaj Desetka - Lekcija #26. Važnost širenja mudrosti Kabbale
- Tečaj za desetke - Lekcija #27. Važnost jutarnje (dnevne) lekcije
- Tečaj desetica - Lekcija #28
- Tečaj dekada - Lekcija #29
- Tijek tečaja - Lekcija #31
- Tens tečaj - Lekcija #32
- Tens tečaj - Lekcija #33
- Tijek desetica - Lekcija #34
- Tens tečaj - Lekcija #35
- Tečaj desetičnih brojeva - Lekcija #36
- Tečaj o brojevima - Lekcija #37 "Dnevni red skupštine" -
- Tečaj za desetnike - Lekcija #38 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 1
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 2
- Tečaj za desetke - Lekcija 3: Rabash - Ljubav prijatelja
- Tečaj za desetke - Lekcija #4: Svrha društva-2
- Rabash - Važnost prijatelja - Tečaj za desetke - Lekcija 5
- Principi rada u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 6
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 7
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 8
- Kritika kao sredstvo za duhovni napredak - Tečaj za desetke - Lekcija 9
- Priprema za povezivanje u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 10
- Priprema za povezivanje u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 11
- Poništavanje - Tečaj za desetke - Lekcija 12
- Poništavanje -Tečaj za desetke - Lekcija 13
- Uloge u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 14
- Struktura tjednog sastanka desetke
- Struktura tjednog sastanka od deset minuta
- Desetkov tečaj - Lekcija 17 "Važnost duhovnog okvira"
- Povijesno i konceptualno podrijetlo protivljenja mudrosti Kabbale
- Tečaj Desetke - Lekcija 19. Donošenje Odluka u Desetki
- Tečaj Desetke - Lekcija 20. Važnost Prijatelja
- Tečaj desetke - Lekcija 21. Važnost društva
- Tečaj Desetke - Lekcija #23 - “Rad s vjerom iznad razuma"
- Tečaj deset - Lekcija #24 - Hanuka: Od povijesne bitke do unutarnje duhovne pobjede
- Tečaj Desetke - Lekcija #25. Maaser (Desetina)
- Tečaj Desetka - Lekcija #26. Važnost širenja mudrosti Kabbale
- Tečaj za desetke - Lekcija #27. Važnost jutarnje (dnevne) lekcije
- Tečaj desetica - Lekcija #28
- Tečaj dekada - Lekcija #29
- Tijek tečaja - Lekcija #31
- Tens tečaj - Lekcija #32
- Tens tečaj - Lekcija #33
- Tijek desetica - Lekcija #34
- Tens tečaj - Lekcija #35
- Tečaj desetičnih brojeva - Lekcija #36
- Tečaj o brojevima - Lekcija #37 "Dnevni red skupštine" -
- Tečaj za desetnike - Lekcija #38 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tečaj desetica - Lekcija #39 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tečaj o deseticama - Lekcija #41 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tens tečaj - Lekcija #42 - "Potreba za ljubavlju prijatelja"
- Tečaj desetica - Lekcija #43
- Tens tečaj - Lekcija #44
- Tečaj za desetke - Lekcija #45 - "Ljubav prema prijateljima - 2"
- Tens Tečaj - Lekcija #46 - "Ljubav prema prijateljima - 2" - Dio 2
- Kurs brojeva desetica - Lekcija #47
- Tens tečaj - Lekcija #48
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 1
- Tečaj za desetke 2024./2025. - Lekcija 2
- Tečaj za desetke - Lekcija 3: Rabash - Ljubav prijatelja
- Tečaj za desetke - Lekcija #4: Svrha društva-2
- Rabash - Važnost prijatelja - Tečaj za desetke - Lekcija 5
- Principi rada u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 6
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 7
- Principi rada u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 8
- Kritika kao sredstvo za duhovni napredak - Tečaj za desetke - Lekcija 9
- Priprema za povezivanje u desetki - Tečaj za desetke - Lekcija 10
- Priprema za povezivanje u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 11
- Poništavanje - Tečaj za desetke - Lekcija 12
- Poništavanje -Tečaj za desetke - Lekcija 13
- Uloge u desetci - Tečaj za desetke - Lekcija 14
- Struktura tjednog sastanka desetke
- Struktura tjednog sastanka od deset minuta
- Desetkov tečaj - Lekcija 17 "Važnost duhovnog okvira"
- Povijesno i konceptualno podrijetlo protivljenja mudrosti Kabbale
- Tečaj Desetke - Lekcija 19. Donošenje Odluka u Desetki
- Tečaj Desetke - Lekcija 20. Važnost Prijatelja
- Tečaj desetke - Lekcija 21. Važnost društva
- Tečaj Desetke - Lekcija #23 - “Rad s vjerom iznad razuma"
- Tečaj deset - Lekcija #24 - Hanuka: Od povijesne bitke do unutarnje duhovne pobjede
- Tečaj Desetke - Lekcija #25. Maaser (Desetina)
- Tečaj Desetka - Lekcija #26. Važnost širenja mudrosti Kabbale
- Tečaj za desetke - Lekcija #27. Važnost jutarnje (dnevne) lekcije
- Tečaj desetica - Lekcija #28
- Tečaj dekada - Lekcija #29
- Tijek tečaja - Lekcija #31
- Tens tečaj - Lekcija #32
- Tens tečaj - Lekcija #33
- Tijek desetica - Lekcija #34
- Tens tečaj - Lekcija #35
- Tečaj desetičnih brojeva - Lekcija #36
- Tečaj o brojevima - Lekcija #37 "Dnevni red skupštine" -
- Tečaj za desetnike - Lekcija #38 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tečaj desetica - Lekcija #39 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tečaj o deseticama - Lekcija #41 - "Dnevni red skupštine" - 2
- Tens tečaj - Lekcija #42 - "Potreba za ljubavlju prijatelja"
- Tečaj desetica - Lekcija #43
- Tens tečaj - Lekcija #44
- Tečaj za desetke - Lekcija #45 - "Ljubav prema prijateljima - 2"
- Tens Tečaj - Lekcija #46 - "Ljubav prema prijateljima - 2" - Dio 2
- Kurs brojeva desetica - Lekcija #47
- Tens tečaj - Lekcija #48
Cilj lekcije: Ispitati temeljne uzroke unutarnjeg i vanjskog otpora prema proučavanju kabale te pokazati kako se takav otpor može svjesno transformirati u mehanizam za duhovni napredak.